Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - România

Daca doresti un loc de munca sigur, in un mediu competitiv, in o companie mica, o echipa calda si indeplinesti conditiile de mai jos, trimite CV-ul tau pe rcrisan@brgwork.ro Descrierea postului: - coordonarea relatiilor cu partenerii externi: procesari de dosare, programari interviuri, asistenta clienti. Programe in gestiune: cariera SUA, UK, Canada si Franta - coordonarea relatiilor cu candidatii pe programe: relatii telefonice, emails, asistenta in intocmirea actelor, asistenta in pregatirea dosarelor pentru viza, training pentru sustinerea interviurilor cu partenerii externi, revizuire CV-uri candidati - activitate administrativa: depunerea raportarii trimestriale la Inspectoratul de Munca, reprezentarea firmei in inspectiile autoritatilor (1 sau 2 pe an), intocmirea facturilor fiscale pe fiecare contract( sistem automat, trebuie doar sa dati atentie la cifre), intocmirea registrului de casa (aproximativ 5 min pe zi, doar activitatea de baza in Excel), efectuarea platilor (de 3-4 ori pe luna, maxim 20 de plati), ridicarea extraselor de la banci

Cerinte

Cunostinte: - abilitate de tastare ridicata - cunostinte de limba Engleza de la mediu in sus - abilitate de a vinde prin telefon (maxim 20 telefoane pe zi, contacte cu clienti care depun CV-urile) - cunostinte PC: Office si Access de baza Personalitate: - spirit creativ si vesel - personalitate care accepta provocarile si schimbarile - multitasking - personalitate atrasa de nou, curiozitate ridicata (in domeniul acesta sunt mereu schimbari legilative si de proceduri) - personalitate independenta Program de lucru: de Luni- vineri intre 9:30 si 18:00 cu 30 min pauza de masa Oferta noastra: - 2 saptamani de training - suport si training continuu pe durata colaborarii - salariu competitiv si atractiv BRGwork este agentie de recrutare specializata in programe de schimb cultural si munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai