Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA COMPANIEI FM GROUP : Compania FM Group are ca oferta 2 variante de venit suplimentar si 1 varianta de a face economie in bugetul lunar . Cautam oameni care VOR sa afaca bani si sunt dispusi sa munceasca pentru ei ,folosind-se de uneltele si sistemul oferit de firma FM Group ! 1. Varianta de venit pasiv - implica un proiect pe termen lung prin demararea colaborarii directe atat cu firma FM Group cat si cu sponsorul (indrumatorul /liderul) care va prezita aceasta oferta . Firma va ofera un plan de afacere bine structurat, realizabil ,usor de parcurs ,va pune la dispozitie uneltele de lucru si un sistem pe care sa-l urmati . Solicitati detalii despre cum puteti demara in modul cel mai simplu o activitate care sa aduca intr-un timp cat mai scurt venituri suplimentare . 2. Varianta de castig rapid – implica cateva notiuni de baza despre ce inseamna latura de vanzare directa ,este o modalitate rapida de a va suplimenta veniturile prin vanzarea produselor originale marca FM Group . Vizualizati cataloagele de prezentare a produselor marca FM : (specific ca pretul de catalog este valabil doar pentru clienti, partenerii FM avand acces la reduceri permanente de minim 40%) - gama de parfumerie si produse de ingrijire corporala (producatorul esentelor FM este DROM FRANGRANCES GERMANIA – compania nr 1 mondial in producerea de esente parfumerie dama si barbati ) - gama de produse destinate curateniei casei si biroului (formule concentrate ,cu indice de ingrediente chimice foarte scazut ,fara alergeni si cu protectie pentru pielea mainilor ) - gama de produse make-up (produse clasificate si certificate ca fiind profesionale. Sunt folosite la prezentarile de moda pe marile scene din Milano,Londra,Paris …etc ) Solicitati detalii despre produse,comsioane,modalitati de plasare comenzi,livrare ,beneficii si avantaje . 3. Varianta de economie lunara se adreseaza persoanelor ce doresc sa consume produse de calitate inalta si sa beneficieze de preturi de fabrica ,nedorind sa se implice in una din cele 2 variante de colaborare cu firma . Solicitati detalii despre modalitatile comode de a va face cumparaturile lunare din gama de produse originale FM Group . P.S. Consumatorul FM are dreptul sa solicite prin cerere, schimbarea statutului in partener FM ,avand aceleasi drepturi de a demara afacerea FM cand stabileste el. Indiferent de decizia pe care o luati ,va specificam ca a face cumparaturi personale din depozitul FM ,este una din cele mai inteligente optiuni, pentru ca acordam tuturor membrilor FM pretul curat de producator pe toata gama de produse ,reducere parmanenta de minim 40% fata de pretul de vanzare al produselor ! Sistemnul de comert Multi Level Marketing (MLM) ,este din ce in ce mai apreciat si folosit datorita acuratetii preturilor si calitatii produselor ! Acest sistem de cumparaturi elimina din pretul clientului toate adaosurile comerciantilor clasici. (engrosisti,detalisti,reclama,patroni..etc )

Cerinte

Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare si socializare Obiective propuse si atinse Disponibiltate de a invata concepte si lucruri noi Orientare catre succes Organizare si autotrasare sarcini Alocarea timpului zilnic necesar dezvoltarii afacerii