Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- identificarea, centralizarea si monitorizarea oportunitatilor pe segmentul de piata tamplarie PVC- marca TROCAL; - promovarea si vanzarea de tamplarie PVC- marca TROCAL si accesorii; - emiterea ofertelor, gestionarea contractelor de vanzare – cumparare; - incasarea facturilor emise la termenele stabilite; - crearea si gestionarea bazei de date (prospecti, clienti); - realizarea obiectivelor de vanzari pe zona alocata.

Cerinte

Cerintele postului: - cunostinte de utilizare a soft-ului WinArhi; - experienta in vanzari tamplarie PVC- minim 3 ani; - persoana tenace si prezentabila, dinamica si comunicativa, orientata catre client; - cunostinte bune operare PC (Excel – la nivel mediu) si tehnici de negociere; - carnet de conducere categoria B. Beneficii: - salarizare atractiva; - masina, laptop si telefon de serviciu; - contract de munca pe perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.