Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine: -Sa cunosti si sa crezi in valoarea produselor si serviciilor noastre,astfel incat sa le promovezi in mod eficient in relatia cu clientii in numele Allianz-Tiriac Asigurari S.A.; -Sa intelegi diversele nevoi de protectie financiara ale oamenilor si sa oferi solutiile fiecarui client ,intocmind oferte personalizate ,fie ca este vorba de nevoia de protectie a bunurilor,a vietii sau a sanatatii; -Sa completezi corect si la timp documentele si evidentele la polite informand permanent MRC-ul asupra activitatii tale; -Sa te informezi permanent privind aparitia noilor produse,campaniilor publicitare pe care sa le promovezi ulterior; -Sa mentii in permanenta relatiile cu clientii si sa-ti maresti portofoliul de clienti.

Cerinte

Cerinte -Ai studii medii/superioare reprezinta un avantaj; -Varsta minim 21 de ani; -Ai spirit antreprenorial si o minima experienta in vanzari; -Esti in cautarea unui partener care sa te sustina in dezvoltarea propriei afaceri; -Iti doresti sa fii corect recompensat financiar pentru activitatea derulata; -Ai abilitati de comunicare si prezentare si iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-ti dezvolti in permanenta sistemul de relatii interpersonale; -Esti o persoana ambitioasa si in cautarea unei activitati plina de provocari. Beneficii Oferite Beneficii financiare: -Comision lunar,Comision aditional,Bonusuri acordate in functie de performantele inregistrate; Beneficii non financiare: -Programe de instruire adaptate nevoilor tale de pregatire; -Program flexibil; -Reduceri acordate la achizitionarea produselor si serviciilor de asigurare:asigurarea bunurilor personale,asigurarea de viata si sanatate; -Plan de cariera si program motivational bazat pe realizari; -Participarea la evenimentele organizate de Allianz-Tiriac,aprecierea si promovarea performantei tale la scena deschisa. Daca intruniti toate criteriile si va doriti o provocare va rugam sa trimiteti CV-urile dvs.pe adresa de e-mail: dutavaleria@gmail.com. Va multumim!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala