Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutam alături de noi o persoană entuziastă, auto motivată, organizată, care își dorește să primească un număr constant și consistent de leaduri (clienți) pentru a le transforma în tranzacții. Oferim un cadru optimizat de lucru, condiții clare și respectate întotdeauna de salarizare și comisionare. Ne dorim brokeri de top, care sunt în căutarea unui mediu potrivit pentru performanța continuă. Vei ajuta clienții, vei învăța și vei câștiga pe toate planurile în fiecare zi de lucru. Vei prezenta și livra un serviciu premium, care aduce rezultate și pe care vei fi mândru să îl reprezinți. Avem un proces de lucru eficientizat astfel incat un Consultant Imobiliar munceste mai putin cu un impact mai mare. Dintre activitati: - contactarea potențialilor clienți folosind o baza de date existenta; - prezentarea și promovarea proprietatilor premium catre persoanele fizice și juridice; - negocierea și încheierea de contracte cu persoane fizice si juridice; - urmărirea derularii contractelor și încasarea facturilor - dezvoltarea și menținerea portofoliului propriu de clienți; - activitate de teren și la birou - efectuarea de raportări periodice

Cerinte

- experiența anterioară în imobiliare; - entuziasm, atitudine pozitivă, pasiune reală pentru lucrul cu oamenii - abilitate nativa de a crea conexiuni și de a dezvolta relații de durată cu oamenii - abilități dezvoltate de negociere - diplomație, pro-activitate și orientare către client; - seriozitate, spirit de inițiativă, capacitate de rezolvare a problemelor, spirit proactiv; - capacitate de organizare, prioritizare și coordonare a activităților zilnice - cunoștințe de operare PC & Internet - cunoașterea limbii engleze - permis de conducere categoria B