Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Valoris Iti Construieste Cariera. Performantele Valoris au ca fundament echipa. Profesionalismul, orientarea catre clienti, spiritul de echipa si inovatia sunt valori ce caracterizeaza fiecare membru al echipei Valoris care a ales sa ni se alature. Daca doresti sa faci parte dintr-o companie ale carei valori sunt profesionalismul si orientarea catre clienti, atunci alatura-te echipei noastre.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client; • Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent; • Cunostiinte de operare pe calculator (Windows, MS Office) • Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp • Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere ; • Auto-motivat si cu spirit de echipa; • Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj. RESPONSABILITATI / BENEFICII: • Efectuarea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice; • Documentarea interactiunilor in sistemele specifice; • Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu; • Efectuarea de apeluri de tip survey, telemarketing si telesales; • Pachet salarial atractiv; • Bonuri de masa + bonusuri in functie de performanta; • Echipa tanara si dinamica; • Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile; • Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata; • Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate; • Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic; • Oportunitati de promovare; • Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.