Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OPV are în portofoliu o gamă completă de soluții de business si un centru comercial online complet pentru persoane fizice si astfel vanzarea este atat către companii cat si persoane fizice. Prin urmare, colaboratorul nostru va avea urmatoarele responsabilitati: - Asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; - Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti; - Urmareste planul de vanzari lunar, trimestrial, anual; - Stabileste si participa la intalnirile cu clientii; - Redacteaza rapoartele post-intalniri; - Urmareste derularea contractelor, facturilor si stadiul platilor - Studii medii/superioare - Detinator de PFA sau deschiderea unui PFA pentru aceasta colaborare - Abilitati de comunicare - Deschidere catre negociere

Cerinte

- Studii medii/superioare - Detinator de PFA sau deschiderea unui PFA pentru aceasta colaborare - Abilitati de comunicare - Deschidere catre negociere