Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de Resurse Umane Professional angajeaza pentru post de Radio Local, Reprezentant Vanzari - Publicitate Responsabilitati: - Relationarea excelenta cu clientii; - Dezvoltarea portofoliului de clienti pentru servicii de vanzare de spatiu publicitar; - Intelegerea si respectarea in amanunt a tuturor aspectelor contractuale si personale pentru fiecare client; - Initiere, vanzare, derulare si finalizare vanzare.

Cerinte

Cerinte: - Experienta in vanzari de minim 3 ani; - Experienta pe o pozitie similara, vanzari spatii publicitare de minim 6 luni; - Diponibilitate pentru munca de teren si vizite la clienti; - Bune cunostinte ale pietei media locale; - Studii in domeniu constituie un avantaj; - Permis categoria B. Oferta: - Pachet salarial atractiv; - Bonusuri din contractele incheiate; - Mediu de lucru placut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate