Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut? Doresti sa-ti dezvolti o cariera in vanzari directe ? DACA ITI DORESTI CU ADEVARAT SA TE SPECIALIZEZI IN DOMENIUL VANZARILOR DIRECTE SI SA SI CASTIGI, APLICA! Agentul va trebui sa promoveze si sa vanda serviciile oferite de SC ELCOR CONSULTANT SRL prin intermediul directorului de afaceri www(.)rosite(.)eu

Cerinte

- identificarea de noi clienti si prezentarea ofertelor - contact direct cu potentialii clienti - rezistent la munca in conditii de stres, perseverent si dornic de castiguri cat mai mari - experienta in vanzari directe sau servicii constituie un avantaj - orientare spre rezultate - capacitate rapida de decizie - personalitate placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta - cunostinte IT medii (cunostintele despre domeniul IT, publicitate on-line) - Cunostinte legate de mediul online, branding, promovare / publicitate. - Abilitati de comunicare, vanzare si negociere. - Persoana dornica de afirmare si ambitioasa. - Persoana dinamica, orientata spre rezultate. - Persoana perseverenta. OFERIM UN SISTEM DE SALARIZARE ATRACTIV, BAZAT PE PERFORMANTELE INDIVIDUALE