Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentii isii vor desfasura cativitatea in cetre comerciale de lux de pe teritoriul Anglei si Irlandei . vor vinde produse cosmetice . Rolul lor este de a borda clentii si de a le prezenta produsele in vederea achizitionarii. 8 -12 ore / zi in functie de orarul centrelor comerciale ; 1 zi libera / saptamana. - durata contractului 12 luni cu posibilitatea de prelungire - documente de UK ( self –employment ) - cazarea asigurata de catre angajator ( platita de catre angajat ) - angajatii beneficiaza de asigurari conform legii din Marea Britanie / Irlanda; - salariul se va face in functie de vanzari + bonusuri de performanta; - 50 % din valoarea transportului Romania - UK este platit de catre angajator; - Primele 2 saptamani angajatorul ofera 15 £ / zi pentru asigurarea cheltuielor + cazarea este gratuita pentru prima saptamana.

Cerinte

Engleza - nivel avansat ; - abilitati de comunicare si vanzare - nu se cere experienta in domeniu , insa experienta in vanzari sau promotii constituie un avantaj .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala