Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Vanzarea de produse in centre comerciale si magazine de lux - Interactiune continua cu clientii Beneficii, oferta si informatii suplimentare: - Durata de sedere este de 1 an dar se poate negocia si pentru 6 luni - Compania ofera 3 luni de cazare in apartamentele proprii, costul chiriei fiind de 70-80 lire sterline pe saptamana, in acest cost intrand si utilitatile. Prima saptamana de cazare este gratuita. Daca timp de 2 saptamani media vanzarilor zilnice depaseste 450 de lire, persoana va beneficia de o reducere de 50% la cazare. - In primele 2 saptamani, compania iti asigura bani de cheltuiala (transport si mancare) – 15 lire/zi - Programul de lucru este de 8-12 ore/zi, 5-6 zile/saptamana - In primele 2 saptamani, pe langa cele 15 lire asigurate pe zi, se ofera un comision de 10% din vanzari. Dupa aceasta perioada, se plateste comision din vanzari intre 20% si 30%. - Plata se face bilunar, pe card. - Candidatii isi platesc biletul pentru transport. Compania deconteaza 50% din valoarea biletului, in limita sumei de 50 de lire sterline, dupa cel putin 50 de zile lucratoare. - Perioada de proba este de 30 de zile lucrate. - Taxa de consultanta este de 150 lei + TVA

Cerinte

- Limba engleza fluent - Perseverenta - Incredere in propria persoana - Bine prezentat - Abilitati excelente de comunicare - Experienta anterioara in vanzari este un avantaj. - Persoana motivata, energica, pozitiva, optimista