Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania angajatoare este unicul distribuitor in Romania al unor echipamente si produse profesionale de curatenie de marca britanica. Produsele sunt de o calitate net superioara fata de alte produse existente pe piata sau sunt fara concurenta pe piata din Romania. DESCRIERE POST: - prezentarea, ofertarea marcilor companiei pentru atingerea obiectivelor de vanzari

Cerinte

- experienta in vanzari - de preferat in domenii in care fostii clienti ar putea achizitiona si echipamente de curatenie - permis de conducere - minim studii medii - persoana activa, dinamica, energica, cu o buna capacitate de comunicare, cu o buna capacitate de relationare - 28 ani - 40 ani Oferta (bonusuri, beneficii) - salariu fix - comision din vanzari - masina de serviciu - telefon de serviciu - un mediu placut, cooperant, flexibil, care valorizeaza oamenii si ideile cu potential

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala