Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Efectuarea de livrari la domiciliu a produselor comandate (livrare, prezentarea produselor, predarea facturii, gestionarea numerarului/ plata POS, etc); • Va raspunde intrebarilor clientilor, va gestiona diversele nelamuriri legate de produs, plata, garantie intr-un mod eficient, persuasiv si pozitiv; • Va participa la prezentarile de vanzari organizate de echipa (din toata tara); • Face parte din echipa de primire a participantilor, ofera suport in inregistrarea acestora in baza de date, le ofera informatii in legatura cu dispozitivul de diagnosticare, si de asemenea despre stilul alimentar al acestora; • Va avea in vedere ca sala de prezentare sa fie primitoare, ingrijita, profesionala; • Activitati de administrare si raportare.

Cerinte

Cerinte: • Carnet de conducere categoria B; • Forma fizica buna; • Excelente abilitati interpersonale; • Personalitate prietenoasa (amabil/a, politicos/politicoasa); • Aspect ingrijit si demn de incredere; • Capacitatea de a convinge si influența pe ceilalti, credibilitate; • Devotat/a, implicat/a, pozitiv/a si harnic/a; • Disponibilitatea de a calatori in tara. Beneficii: • Pachet salarial atractiv: salariu fix, comision din vanzari, diurna pentru calatorii; • Echipa dinamica si internaționala; • Oportunitatea de a calatori si a invata.