Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal pentru postul de AGENT PAZA - program 24/48 Responsabilitati: • Asigura paza, la postul sau, in scopul protejarii bunurilor ce apartin firmei, verifica personal( numarare, vizionare, etc.) bunurile, produsele, mijloacele fixe pe care le are in paza; • Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara; • Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora( sustragere, furt, distrugere, vatamare corporala, etc. si ia masuri de conservare a probelor; • Colaboreaza cu organele de politie si are obligatia furnizarii informatiilor solicitate de acestea in sprijinul anchetei; • Raspunde de toate bunurile aflate in paza in timpul desfasurarii serviciului; • Legitimeaza toate persoanele nesalariate ale societatii, care intra in incinta obiectivului, indrumandu-le catre persoanele cautate; • Nu permite intrarea in obiectiv a persoanelor aflate in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice;

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - Certificat de calificare (atestat) agent paza ; - Experienta in paza de minim 2 ani; - Rezistenta la stres; - Seriozitate maxima; - Persoana responsabila si dinamica; - Conditie fizica si psihica buna; - Fara antecedente penale;