Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta Agent ticketing Cerinte: absolvent facultate, cunostinte Amadeus , Worldspan , bun negociator, perseverent, orientat spre client si rezultate, suita office, engleza avansat, rezistenta la stres, persuasiv, aspect placut – prezentabil, minim 2 ani experienta pe post similar. Atributii: Pregatirea ofertei la cererea clientilor (calcul tarife, oferte speciale); - Preluarea si efectuarea de rezervari, facturari si urmarire incasari / plati; - Emiterea de documente fiscale, documente de calatorie si urmarirea desfasurarii actiunilor; - Derularea de diverse alte activitati in vederea atingerii obiectivelor firmei; - Pastrarea confidentialitatii informatiilor Beneficii: pachet salarial atractiv,asigurare medicala ,mediu placut de lucru, program full-time Taxa depunere dosar 15 ron !

Cerinte

cerinte: absolvent facultate, cunostinte Amadeus , Worldspan , bun negociator, perseverent, orientat spre client si rezultate, suita office, engleza avansat, rezistenta la stres, persuasiv, aspect placut – prezentabil, minim 2 ani experienta pe post similar.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate