Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tabita Tour angajeaza agent transporturi externe in Spania Postul nu este unul de sofer ci in cadrul agentiei! -furnizarea tuturor datelor necesare clienţilor care doresc să călătorească cu noi -asigură rezervarea de locuri pentru transport şi cazare pentru clienţi -realizează programări în contul clienţilor -repartizarea persoanelor care vor călători în autocare conform destinaţiei solicitate -intocmirea corespondenţei privind principalele activităţi ale agenţiei -transmiterea rapoartelor lunare cerute de conducerea firmei

Cerinte

Cerinte: studii medii sau superioare(reprezinta un avantaj) experienta de minim 6 luni pe un post similar experienta in Spania reprezinta un avantaj Beneficii: -pachet salarial atractiv -posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes în domeniu -se asigură cazare în Spania -mediu de lucru dinamic Cv-urile se trimit la adresa noastra de mail

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala