Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Jobul angajatului se va desfasura la sediul firmei, la birou, avand ca obiect principal vanzarea echipamentelor catre clientii finali care ne contacteaza direct, telefonic sau prin internet. Intocmirea ofertei clientului cu produsele aflate in baza de date si in stocul firmei, vanzarea echipamentelor, sa mentina legatura cu potentialii clienti ofertati, sa contacteze furnizorii externi si interni de echipamente pentru aprovizionarea stocului, facturarea produselor vandute.

Cerinte

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari,Comert. Nivel minim de studii: Liceu O persoana : Entuziasta, Creativa, Flexibila, cu foarte bune abilitati de comunicare ! Minim un an experienta in domeniu. Abilitati deosebite de comunicare, ordonata, serioasa, punctuala, cunostinte PC, pachetul ms office, cunostinte bune de limba engleza, capacitate de asimilare de informatii noi, responsabila, spirit de echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala