Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitatile job-ului: -identificarea de noi clienti in vederea dezvoltarii portofoliului existent - vizitarea tuturor clientilor saptamanal pentru vanzari si incasari; - promovarea tuturor categoriilor de produse comercializate de companie (piese auto); - realizarea planului de vanzari si incasari pe zona alocata; - intretinerea relatiei cu clientii existenti, oferind informatii actualizate despre produse; - identificarea de noi oportunitati in piata si informarea managementului; - efectuarea de rapoarte scrise zilnice si ori de cate ori se cer de catre managementul firmei. Beneficiile job-ului: - salariu motivant + bonus (comision din incasari); - masina de serviciu + telefon mobil; - oportunitatea de a lucra intr-o companie multi-culturala dinamica; - oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte

- experienta in vanzari de piese auto de import- minim 2 ani* este obligatorie!!! - sa lucreze exclusiv pentru firma noastra- sa nu aiba alt fel de colaborari cu alte firme- si sa nu aiba firma lui = conditie obligatorie*; - disponibilitate la deplasari zilnice in afara localitatii de resedinta; - orientare spre obtinerea de rezultate; - persoana motivata, dinamica, atitudine pozitiva si proactiva, politicoasa si etica (onesta) - abilitati de comunicare si negociere, implicare totala in activitate; - cunoasterea pietei locale a pieselor auto de import (magazine,service-uri,etc); - permis conducere categoria (B)- fara antecedente majore.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala