Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - prospecteaza piata pentru identificarea de potentiali clienti (activitate de teren in zone alocate); - stabileste intalniri cu clientii si urmareste respectarea fluxurilor interne ale Bancii cu privire la finalizarea vanzarii; - preia documentele specifice pentru fiecare produs, asigurandu-se de corectitudinea si completitudinea documentatiei; - comunica cu Departamentul Asistenta Vanzari in vederea finalizarii cu succes a introducerii tuturor informatiilor in sistem; - contacteaza clientul direct (fata-in-fata) sau prin email si/ sau telefon si ii prezinta oferta bancii; - mentine relatia cu clientii din propriul portofoliu pe perioada vanzarii. Perioada contractuala de 12 luni. Se ofera salariu net + comision din vanzari

Cerinte

Cerinte - Studii medii/superioare in curs; - Bune abilitati de operare PC; - Persoana organizata, flexibila, dinamica; - Abilitati de vanzari - experienta de minim 6 luni in vanzari directe; - Cunostinte de limba engleza la nivel mediu; - Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.