Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa acest post va fi responsabil de reteaua de clienti ai companiei si obtinerea de contracte noi. Clientii carora se va adresa sunt: domeniul hotelier, restaurante, HoReCa. Zonele pe care le va acoperi sunt: Sibiu, Cluj, Bucuresti. Produse promovate: ceai, cafea. Principalele responsabilitati ale acestui post sunt: - stabilirea contactelor si intalnirilor cu potentialii clienti; - analiza necesitatilor acestora; - ofertarea clientilor; - negocierea valorii contractelor tinand cont de politica de adaos, discount si termene de plata; - preluarea comenzilor de la client; - dezvoltarea relatiei cu fiecare client.

Cerinte

Candidatul ideal: * are experinta relevanta in domeniul HoReCa, Gastro, FMCG; * detine permis de conducere categoria B; * cunoaste piata specifica din zona arondata; * are experienta in comunicarea cu furnizorii sau clientii; * a fost implicat in negocierea de contracte; * este pasionat de domeniul vanzarilor; * are abilitati de prezentare si negociere.