Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti, Cluj, Sibiu

Descrierea jobului - România

Persoana care va ocupa acest post va fi responsabil de reteaua de clienti ai companiei si obtinerea de contracte noi. Clientii carora se va adresa sunt: domeniul hotelier, restaurante, HoReCa. Zonele pe care le va acoperi sunt: Sibiu, Cluj, Bucuresti. Produse promovate: ceai, cafea. Principalele responsabilitati ale acestui post sunt: - stabilirea contactelor si intalnirilor cu potentialii clienti; - analiza necesitatilor acestora; - ofertarea clientilor; - negocierea valorii contractelor tinand cont de politica de adaos, discount si termene de plata; - preluarea comenzilor de la client; - dezvoltarea relatiei cu fiecare client.

Cerinte

Candidatul ideal: * are experinta relevanta in domeniul HoReCa, Gastro, FMCG; * detine permis de conducere categoria B; * cunoaste piata specifica din zona arondata; * are experienta in comunicarea cu furnizorii sau clientii; * a fost implicat in negocierea de contracte; * este pasionat de domeniul vanzarilor; * are abilitati de prezentare si negociere.

Arata anuntul si prietenilor tai