Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Romania Agent vanzari tamplarie PVC, salariu 1200 lei/ luna brut + bonus din vanzari Descrierea postului: - 3 agenti se vor ocupa de – Iasi cu zonele : Iasi, Vaslui, Barlad; - 2 agenti se vor ocupa de – Suceava cu zonele : Suceava, Botosani ; - contactarea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare si gestionarea corecta a partenerilor actuali; - identifica, centralizeaza si monitorizeaza oportunitatile pe segmentul de piata tamplarie PVC - TROCAL; - emitere oferte, gestionare contracte vanzare – cumparare; - incasarea facturilor emise la termenele stabilite; - promovarea si vinzarea intregii game de tamplarie PVC marca TROCAL si accesorii; - crearea si intretinerea bazei de date prospect, clienti; - target : min 10000 euro /prima luna, dupa prima luna target-ul creste; - realizarea obiectivelor de vanzari pe zona alocata.

Cerinte

- cunostinte de utilizare a soft-ului WinArhi; - OBLIGATORIU EXPERIENTA IN VANZARI - TAMPLARIE PVC MINIM 2-3 ANI; - persoana tenace si prezentabila, dinamica si comunicativa, orientata catre client; - cunostiinte bune operare PC (Excel –la nivel mediu) si tehnici negociere; - carnet de conducere categoria: B. Beneficii: - salarizare: 1200 lei/ luna brut + bonus din vanzari, bonusul este 10% din adaosul comercial; - masina, laptop si telefon de serviciu; - contract de munca pe o perioada nedeterminata. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala