Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AGENTI VANZARI IN DOMENIUL AGRICOL in Calarasi. Responsabilitatile includ: -prospectarea pietei si identificarea de noi clienti; -contactarea potentialilor clienti; -promovarea produselor companiei; -negocierea si incheierea contractelor in vederea indeplinirii planului de vanzare; -monitorizarea derularii contractelor. Beneficii: -salariu fix si comision din vanzari; -masina de serviciu; -dezvoltare profesionala continua. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in vanzari in domeniul agricol (seminte, pesticide, ingrasaminte) de minimum 2 ani; -studii agronomice finalizate; -cunostinte de limba engleza la nivel conversational; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate pentru deplasari in zona desemnata (Calarasi, Slobozia, Constanta, Buzau, Teleorman, Giurgiu) -persoana dinamica si proactiva; -abilitati bine dezvoltate de negociere, persuasiv, persoana agreabila.