Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Agent vanzari anvelope Oradea, salariu 2200 lei/luna brut + comision din vanzari Descrierea postului: -contactarea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare si gestionarea corecta a partenerilor actuali; - intocmirea si administrarea strategiilor de vanzare; -emitere oferte, gestionare contracte vanzare – cumparare - incasarea facturilor emise la termenele stabilite; - realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta personali si ai departamentului; - crearea si intretinerea bazei de date prospect, clienti ; - promovarea produselor si serviciilor companiei- anvelope noi si second hand ; - realizarea obiectivelor de vanzari pe zona alocata .

Cerinte

-experienta relevanta in vanzari; -OBLIGATORIU MINIM UN AN EXPERIENTA IN VANZAREA DE ANVELOPE(cunoasterea pietei din domeniu reprezinta un avantaj); -experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii; -abilitati de comunicare, organizare si negociere; -Sa stie sa schimbe anvelope; -sa fie dispus la deplasare in alte judete ( Arad, Timis etc); -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare atractiva: 2200 lei/ luna brut + comision vanzari; -contract de munca pe o perioada nedeterminata.