Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agenti de asigurari -identificarea clientilor care doresc asigurari -prezentarea produselor de asigurari -asistenta pentru alegerea celui mai potrivit produs pentru client -creerea unui portofoliu de clienti -program flexibil Inspectori de asigurari -Identificarea de noi clienti -dezvoltarea si mentinerea portofoliului propriu de clienti -oferirea solutiilor potrivite pentru fiecare client -capacitate de adaptare la conditiile de lucru specifice asigurarilor

Cerinte

Agenti de asigurari -abilitati de vanzare,comunicare si relationare interumana -atitudine pozitiva, initiativa si perseverenta -capacitatea de adaptare la program de lucru flexibil conform solicitarilor clientilor Oferta -oportunitatea de a lucra intr-un domeniu in plina dezvoltare -sansa de a dezvolta propria afacere -comisioane acordate in functie de performante -consultanta de specialitate -training-uri - soft de calculare, emitere rapida si evidenta a politelor Inspectori de asigurari experienta in asigurari -abilitati de comunicare si negociere -monitorizeaza piata locala si competitia din asigurari -existenta unei retele proprii este un bonus -selecteaza, instruieste, coordoneaza si monitorizeza reteaua proprie de agenti Oferta -oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist -soft de gestiune pentru monitorizarea agentilor -oportunitatea de dezvoltare profesionala -pachet salarial motivant -bonusuri suplimentare