Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: COMPANIE de COSMETICE selecteaza URGENT Agenti Vanzari pentru Mall-uri din ANGLIA. RESPONSABILITATI: - Vanzarea produselor cosmetice de top comercializate de catre magazin; - Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate; - Oferirea de sfaturi clientilor; - Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor; - Indeplinirea targhetelor de vanzare cerute de firma. SE OFERA: Pentru BAIETI: - angajatorul asigura in perioada de acomodare (primele 2 saptamani) 25 GBP/zi garantat. In aceasta perioada, daca angajatului ii revin conform comisionului mai multi bani decat cei 25 GBP garantati/zi, atunci va primi respectivul comision; Pentru FETE: - angajatorul asigura 800 GBP/luna minim garanat in prima luna de munca/training; - Salariul este format din comisionul din vanzari: intre 20 - 26,50% din vanzarile zilnice; - contract pe minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - cazarea este GRATUITA pentru primele 2 saptamani, dupa care aceasta va costa 80 GBP/saptamana; - se face pregatirea angajatului inainte de inceperea muncii; - plecare URGENTA. -preluare de la aeroport

Cerinte

CERINTE: - nu este necesara nici un fel de experienta - se ofera un curs pregatitor la sosire in UK; - nu este necesara nici un fel de calificare; - se cer cunostiinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare); - experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj; - personalitate prietenoasa si devotament in munca. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 Ron - taxa procesare dosar si verificare eligibilitate (se achita in momentul semnarii contractului de mediere); - 360 Lire - taxa mediere (se achita in momentul semnarii contractului de mediere); PROMOTIE!!! persoanele care achita taxa de mediere pana la 8 MAI beneficiaza de o REDUCERE platind doar 240 LIRE. Alte costuri: - 200 - 250 Euro - bilet avion Romania - Anglia; Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii.