Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de selectie si plasare forta de munca RENTACRED ALI SRL, recruteaza un numar de 5 agenti de vanzari care vor desfasura activitatea in Marea Britanie. Activitatea presupune prezentarea marfurilor incredintate spre vanzare, comercializarea acestora si incasarea pretului. Durata angajamentului este de 12 luni, plecarile realizandu-se cat mai repede posibil.Programul de lucru este de 8-12 ore/zi. Pe saptamana se pot acorda 1-2 zile libere. Angajatorul nu asigura cazare si masa.Orele suplimentare nu se platesc. Remunerarea se stabileste prin plata unui comision, proportional cu volumul vanzarilor. Singura facilitate garantata de catre angajator este decontarea a unei sume maxime de 50 GBP din totalul cheltuielilor efectuate de candidat pentru ajungerea in GB. Detalii privind firma, conditiile de aplicare, documente necesare veti gasi pe website-ul nostru

Cerinte

Pentru ocuparea posturilor, candidatii trebuie sa intruneasca cel putin urmatoarele cerinte: -cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; -seriozitate -experienta in domeniul vanzarilor( nu este esential, insa fiind o munca la care remunerarea se realizeaza in functie de volumul vanzarilor, experienta in domeniu prezinta un avantaj) - lipsa interdictiilor de a parasi tara -stare de sanatate foarte buna confirmata prin adeverinta medicala eliberata de medicul de familie