Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting cauta pentru clientul sau, companie din domeniul vanzarii materialelor de constructii, agenti vanzari. Descrierea postului: - gestioneaza portofoliul cu clientii activi - retentie si/sau dezvoltare; - elaboreaza, prezinta si promoveaza ofertele referitoare la produsele si serviciile companiei; - urmareste derularea contractelor incheiate si atingerea targetului de vanzari. Se ofera: - salarizare fixa, motivanta; - masina de servici + telefon mobil. Candidatii interesati pot trimite CV+fotografie si la: office@head-hunting.ro. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

- experienta in domeniul vanzari/relatii clienti de minim 2 ani, experienta in domeniul materialelor de constructii reprezinta avantaj; - studii medii/superioare finalizate; - permis de conducere categoria B de minim 2 ani, fara incidente majore; - abilitati foarte bune de comunicare, orientare catre client, perseverenta, persoane organizate; - disponibilitate imediata de angajare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala