Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam tineri dinamici, cu foarte bune abilitati de comunicare si vanzare, pentru a lucra ca agenti de vanzari produse de make-up sau produse pentru ingrijirea parului in cele mai mari mall-uri din Irlanda. Se poate pleca in cuplu, ambele persoane urmand a lucra in acelasi mall si a fi cazate impreuna. Firmele va vor ajuta sa va obtineti NI number si dupa un an puteti aplica pentru a obtine yellow card. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web. In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei, primii candidati recrutati de catre noi lucrand in UK din octombrie 2011. Contractul reprezinta nu numai o oportunitate de a castiga bani, este in acelasi timp o ocazie de a experimenta un nou stil de viata, de a va imbunatati cunostintele de limba engleza si a va perfectiona in vanzari. Companiile detin standuri in zona pietonala a mall-urilor. Responsabilitatea dumneavoastra va fi sa abordati potentialii clienti si sa le faceti o demonstratie privind eficacitatea produselor la standul firmei, convingandu-i sa cumpere. Companiile va ofera castiguri bazate pe un comision cuprins intre 20-30% din valoarea vanzarilor zilnice. Pentru prima luna veti avea un venit minim garantat asigurat de catre firma de 800 euro, daca comisonul dumneavoastra nu este mai mare. Castigurile agentilor sunt cuprinse intre 1200 – 2000 euro pe luna. Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet si situate la distanta mica de mall. Costul chiriei este 320 euro/luna/pers., 2 persoane in camera. Acest cost include si plata utilitatilor. Dupa 60 de zile lucrate vi se vor deconta 100 euro pentru biletul de avion.

Cerinte

Cerinte: - tineri cu varste intre 20-27 ani, - limba engleza nivel avansat, - experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare/coafor reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. Numai candidatii selectati vor fi contactati.