Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam tineri dinamici, cu foarte bune abilitati de comunicare si vanzare, pentru a lucra ca agenti de vanzari produse pentru ingrijirea parului in cele mai mari mall-uri din Anglia si Germania. Se poate pleca in cuplu, ambele persoane urmand a lucra in acelasi mall si a fi cazate impreuna. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web. In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei. Contractul reprezinta nu numai o oportunitate de a castiga bani, este in acelasi timp o ocazie de a experimenta un nou stil de viata, de a va imbunatati cunostintele de limba germana si a va perfectiona in vanzari. Compania detine standuri in zona pietonala a mall-urilor. Responsabilitatea dumneavoastra va fi sa abordati potentialii clienti si sa le faceti o demonstratie privind eficacitatea produselor la standul firmei, convingandu-i sa cumpere. Companiile va ofera castiguri bazate pe un comision cuprins intre 20-24 % din valoarea vanzarilor zilnice. Pentru primele 2 luni vi se asigura un castig minim garantat de 1000 euro, daca comisionul nu este mai mare decat aceasta suma. Pentru agentii cu rezulatate foarte bune de vanzari compania ofera bonusuri si prime. Cazarea este asigurata contra cost in apartamente mobilate modern si complet utilate, cu TV, cablu, internet. Costul chiriei este 250 euro/luna, cost care include si plata utilitatilor. Nu se plateste chirie in avans. Biletele de avion se deconteaza dupa 60 de zile, in limita a 200 euro. Locatii: Berlin, Hamburg, Frankfurt.

Cerinte

- tineri cu varste intre 20-28 ani, - limba germana la nivel incepator + limba engleza la nivel avansat - Germania - experienta in promotii sau vanzari reprezinta avantaj, - experienta sau cursurile in domeniul coafor-frizerie reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. Numai candidatii selectati vor fi contactati.