Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Huelva

Descrierea jobului - Spania

Scurta descriere: muncitor necalificat pentru cules căpşuni şi orice alte prestaţii în legătură cu acest post. Durata contractului: 3-4 luni cu posibilitate de prelungire Program de lucru:6,5 ore pe zi, în funcţie de necesarul zilenic, 6 zile pe săptămână. Salariul asigurat: aproximativ 36 euro pe zi Cazarea: asigurată de angajator câte 3-5 persoane în cameră, baie şi bucătărie proprie fiecărei camere. Masa şi transportul nu sunt asigurate. Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator.

Cerinte

Vârsta necesară:între 18 sşi 45 ani, femei Cerinţe obligatorii: formă fizică buna, apt să lucreze în picioare şi aplecat pe toată durata programului, să fie o persoană sănătoasă, să aibă dorinţă de muncă şi o bună atitudine faţă de responsabilităţile zilnice pe care le primeşte, permis NIE. Pregătire necesară: cu sau fără experineţă în domeniu. Cunoştinţe de limbă: constituie avantaj cunoaşterea limbii spaniole. Oferta poate fi modificată pâna la sfârşitul lunii ianuarie 2013 în funcţie de cerinţele angajatorului.

Arata anuntul si prietenilor tai