Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala acreditata cautam personal in vederea angajrii atat femei cat si barbati , cupluri sau grupuri in domeniul agriculturii in sere si pe camp la recoltat , plantat si ingrijit plante de sezon pe teritoriul Germaniei cu contract individual de munca sezonier pe perioade intre 2 sau 3 luni cu posibilitate de prelungire . Programul de lucru este de 8 ore/zi 5 zile/saptamana cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite separat ). Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala iar vechimea se poate opera in cartea de munca . Angajarile si locurile de munca sunt garantate .Posturile sunt libere cu plecari din luna Iunie.Persoanele interesat pot lua legatura cu noi pentru rezervari pana in data de 14.06.2013. Rezervarile si inscrierile se pot face zilnic de luni pana vineri la sediul societatii noastre.Doar un telefon si veti pute avea un loc de munca sigur si care sa corespunda nevoilor dumneavoasta !!

Cerinte

-cautam persoane serioase si dornice de munca. -varsta cuprinsa intre 18 si 55 de ani. -rezistenta la munca in aer liber. -nu se cer cunostinte de limba germana.