Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA SPANIA --PLANTAT RASAD CEAPA VERDE,--USTUROI. ARDEI GRAS,SI FRUCTE DE SEZON ---CIRESE, PIERSICI MERE IN ALBACETE---SI VALENCIA Femei ,barbati, cupluri cu varsta maxima 50 ani Contract minim 3 luni maxim sfarsitul anului 2011 cu posibilitate de prelungire la cererea dvs Salariu este de 4 euro/ora,program 10 ore/zi,30 minute pauza masa 6 zile/saptamana Orele suplimentare sunt platite separat tot cu 4 euro /ora Data platii salariului se face de 2 ori pe luna respectiv data de 1 -si 15 ale lunii Asigurarile medicale si sociale platite de angajator in conformitate cu legile spaniole Cazarea este asigurata de angajator contra cost 2 euro /zi in care sunt incluse si utilitatile,si se retine din salariu la fiecare sfarsit de luna , Conditiile de cazare sunt de cat.confort 3 cu 4-6 locuri in camera,si baia la comun in apartamente de 4 camere sau casa cu 8-10 camere Masa nu este asigurata dar este echipament corespunzator pentru gatit Transportul de la cazare la locul de munca dus-intors este asigurat de angajator contra cost 3-5 euro/zi si se retin din salariu la sfarsit de luna Transportul Romania-Spania se plateste de catre angajat 80-90 euro in functie de locatia lui, in urma rezervarii facute de agentie la autocar cu agentia Saiz-Tour din localitatea dvs Sa aveti la dvs 50 euro pentru acte N.I.E --permisul dvs de lucru pe care il obtineti in Spania Plecari in, ,20 MAI 30 MAI 2011 SI 10 IUNIE 2011 TAXA FISA INSCRIERE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI COMISION 200 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane : Mobil : -0766.718.274/sau –0770.984.393

Cerinte

Femei si barbati cu varste cuprinse intre 18-50 ani apti de munca clinic sanatosi fara antecedente penale, antialcoolici, Experienta si limba spaniola constituie un avantaj dar nu este obligatorie Rezistenti la ore suplimentare si program pre4lungit la cererea angajatorului