Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOI locuri de munca in agricultura. Angajam urgent cu plecare in data de 14.12.2012, pe perioada de iarna in domeniul agriculturii, femei, barbati, cupluri si grupuri de la 10 persoane in sus. Se lucreaza in hale si in sere la sortat de legume si cultivat rasaduri si ciuperci. Cazarea si mesele sunt asigurate din partea angajatorului. In domeniul agriculturii nu necesita cunoasterea limbii straine. Ve-ti beneficia de cele mai bune conditii din partea angajatorilor nostrii. Plecarile sunt urgente!!! Contractele sunt intre 4-8 luni cu posibilitate de prelungire. Beneficiati de concediul platit de sarbatori din partea angajatorului! Inscrierile se fac pana in data de 30.11.2012 cu plecare in data de 14.12.2012. Grabeste-te si locul este al tau. Ne gasesti de Luni pana Vineri intre orele 09:00 - 17:00!

Cerinte

Cerem si oferim seriozitate. Persoanele care detin permis de conducere pe tractor prezinta avantaj. Cunoasterea limbilor straine nu este necesara deoarece sunt translatori. Sunteti instruit la locul de munca despre absolut tot ce aveti de facut. Asigurare medica inclusa.