Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecari urgente in luna iunie pentru munca in sere de fructe si legume : ciuperci,cirese,capsuni, rosii,salata verde, ceapa, cartofi, morcovi. Salarizare atractiva, cu contract prin fortele de munca din Germania.Daca doriti sa plecati cu familia sau in cuplu in strainatate, apeleaza cu incredere la noi.Program de 8 ore/5 zile pe saptamana, sambata se pot face ore suplimentare platite. Nu facem selectii sau preselectii. Plecarile sunt rapid organizate in luna iunie. Angajatorul asigura cazare, 3 mese pe zi si asigurare medicala. Pentru mai multe informatii puteti sa ne contactati la numerele de telefon de Luni pana Vineri de la ora 09:00 pana la ora 17:00.

Cerinte

Seriozitate. Varsta cuprinsa intre 20 si 60 de ani. Locurile de munca sunt limitate. Limba germana nu este obligatorie. Transportul este asigurat. Disponibilitate de a lucra ore suplimentare care sunt platite separat de salar.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala