Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AGRICULTURA GRECIA--CARTOFI Locatie --PATRA Barbati ,Femei si Cupluri cu varste intre 19-60 ani Cules Cartofi (masina speciala care scoate cartofii din pamant,iar muncitorul il culege din urma masinii si depoziteaza in ladite ) Salarizare-- 25 Euro / zi,de la ora 06 la ora 11 dimineata.). Pe timpul zilei nu se lucreaza din cauza temperaturilor ridicate. Orele suplimentare se pot face dupa ora 17 cand este mai racoare, si sunt platite separat CAZARE- Asigurata- la nivel de cazare agricola, in corturi .normale -4 pers in cort dar Se plateste 0.50-1 Euro/ persoană /zi, pt utilitati : lumina, apa,etc. MASA nu este asigurata fiecare isi gateste Fiind munca sezoniera,-4 luni- nu se asigura contract de munca. decat Angajament de Munca Toti oamenii vor fi insotiti de catre reprezentantul firmei romane,pana in Grecia si care va asista la cazarea si organizarea acestora . Lucrarile la cartofi dureaza cel putin 4 luni. Dupa aceasta perioada se poate merge in continuare la alte culturi (caise, struguri, etc).prin prelungire Angajament la solicitarea dvs COSTURI:--200 Ron Fisa accept plecare (depunere dosar) --200 euro Comision Agentie dar in care ESTE INCLUS SI TRANSPORTUL PANA IN GRECIA —50 EURO se dau la semanrea Angajamentului, ---50 euro se plateste avans transport pentru a fi sigur de locul ocupat in autocar si 100EURO se dau la urcarea in autocar Reprezentantului care va insoteste pana in Grecia PLECAREA ESTE ORGANIZATA SI V-A AVEA LOC PE –04 iunie 2011—si 11 iunie 2011 DIN BUCURESTI –COMPLEX DORALY SI IASI DE LA COMPLEX BILLA Detaliile plecarii si a Statiei de plecare vor fi date aplicantilor cu cel putin 48 ore inainte Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa accesm.office@gmail.com grecia.office@gmail.com TEL. 0770.984.393—0766.718.274

Cerinte

Femei ,barbati, cupluri, cu varste cuprinse intre 19-60 ani apti de munca clinic sanatosi antialcoolici, fara antecedente penale, rezistenti la caldura Experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie