Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In aceasta perioada, Germania vine cu oferte variate de locuri de munca in domeniul agriculturii. Angajatorii nostri cauta persoane pentru munca la camp, hale si sere ( cartofi, morcovi, varza, broccoli, castraveti,cirese, capsuni, zmeura, livezi, etc). Durata contractului este de sezon si nu necesita o anumita calificare sau cunoasterea limbii germane, pe toata perioada sederii asigurandu-se cazare, masa si asigurare medicala. Se cauta in special persoane de la tara, obisnuite cu munca agricola, atat femei cat si barbate, cupluri sau grupuri. Salariile sunt foarte bune, oferindu-se posibilitatea de a face ore suplimentare astfel incat dupa cateva luni sa oferiti familiei un trai mai bun! Transport asigurat.

Cerinte

Persoane rezistente la munca fizica Mecanici agricoli sau permis tractor prezinta avantaj si un salar mai mare. Vointa de a muncii in echipe!! Varsta 18-58 de ani Nu necesita limba straina!