Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Incepand cu luna mai va oferim posibilitatea de a munci cu contract de sezon in domeniul agriculturii. Puteti opta impreuna cu familia sau prietenii, posturile fiind disponibile atat pentru femei, cat si pentru barbati. Se lucreaza la cultivarea si culegerea de ceapa verde si ciuperci in sere, la sortat legume si fructe in hale sau la efectuarea lucrarilor solului pe camp, intretinerea vitei de vie si livezilor. Beneficii: Contractele sunt de la 4 luni, cu posibilitaea de prelungie in strainatate. Se ofera cele mai bune salarii, conditii de munca, cazare si transport. Mediu de lucru placut si posibilitate de ore suplimentare. Nu necesita cunostinte de limba germana. Prin contract obtineti siguranta si incredere, pentru ca dumneavoastra sa castigati, prin munca,o viata mai buna! Sunteti deja interesat? POSIBILITATE DE INSCRIERE PANA IN DATA DE 22.04.2013, cu plecare rapida, compania nostra se ocupa de fiecare applicant in parte.

Cerinte

Seriozitate si responsabilitate. Rezistenta la efort fizic Experienta revelanta in interiorul/ exteriorul tarii Varsta: 18-57 ani Punctual, ordonat, igienic Permis tractor constituie avantaj