Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fructe de sezon-citrice ,(lamai, grefe, portocale,clementine,mandarine) Masline- Contract pana la 31 Aprilie 2014 cu posibilitate de prelungire Dupa terminarea maslinelor, contractul se poate prelungi pana la sfarsitul anului avand in vedere ca incepe campania de plantat capsuni, apoi mazarea, fasolea, si celelalte legume de sezon Femei, barbati, cupluri cu varste intre 18-48 ani apti de munca minime cunostinte de agricultura Salariu 25-30 euro/zi, la 8 ore lucrate Se lucreaza zilnic, iar ziua libera se da cand timpul este nefavorabil (ploaie ninsoare) Cazarea la citrice este 120 euro si se opreste din primul salariu, Cazarea la masline este gratuita si se platesc doar utilitatile din salariu 30 euro/luna Limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantj Plecarile au loc din locatia fiecarui aplicant cu Atlasibul dar toata lumea pleaca in aceiasi zi Pretul biletului de Atlasib variaza de la o locatie la alta intre 85-100 euro in functie de judet Plecari saptamanale in fiecare zi de joi

Cerinte

Fructe de sezon-citrice ,(lamai, grefe, portocale,clementine,mandarine) Masline- Dupa terminarea maslinelor, contractul se poate prelungi pana la sfarsitul anului avand in vedere ca incepe campania de plantat capsuni, apoi mazarea, fasolea, si celelalte legume de sezon Femei, barbati, cupluri cu varste intre 18-48 ani apti de munca minime cunostinte de agricultura Salariu 25-30 euro/zi, la 8 ore lucrate Se lucreaza zilnic, iar ziua libera se da cand timpul este nefavorabil (ploaie ninsoare) Cazarea la citrice este 120 euro si se opreste din primul salariu, Cazarea la masline este gratuita si se platesc doar utilitatile din salariu 30 euro/luna Limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantj Plecarile au loc din locatia fiecarui aplicant cu Atlasibul dar toata lumea pleaca in aceiasi zi Pretul biletului de Atlasib variaza de la o locatie la alta intre 85-100 euro in functie de judet