Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Huelva

Descrierea jobului - Spania

Scurta descriere: culegător căpşuni, zmeură şi citrice Durata contractului: 3-4 luni cu posibilitate de prelungire Program de lucru:6,5 ore pe zi, în funcţie de necesarul zilenic, 6 zile pe săptămână; programul de lucru începe la 7:00 - 8:00 a.m., cu pauză de odihnă 15-30 minute Salariul asigurat: aproximativ 38.63 euro brut pe zi, 37.42 euro net pe zi. Cazarea: asigurată de angajator (gaze, butelie butan 15 euro împărţiţi la numărul de muncitori; lumina 1 euro/muncitor) Transportul Romania-Spania nu etse asigurat, Spania-Romania asigurat de angajator. Alte facilităţi: angajatul plateste cota stampila agrara 2 euro pe zi.

Cerinte

Vârsta necesară:între 20 şi 45 ani, femei Cerinţe obligatorii: formă fizică buna, apt să lucreze în picioare şi aplecat pe toată durata programului, să fie o persoană sănătoasă, să aibă dorinţă de muncă şi o bună atitudine faţă de responsabilităţile zilnice pe care le primeşte. Pregătire necesară: cu sau fără experienţă în domeniu. Cunoştinţe de limbă: nu sunt necesare.