Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori agricoli pentru Spania, cules mandarine,cu respectarea urmatoarelor cerinte prealabile: -experienta in domeniul agricol; -stare de sanatate excelenta -posesori ai urmatoarelor documente cerute de legislatia spaniola pentru incheierea contractelor de munca : N.I.E. si numar asigurare sociala. Doar candidatii care indeplinesc aceste cerinte vor fi selectati pentru a lucra in Spania. Plecarile sunt programate pentru 25 noiembrie 2011 LA SOLICITAREA ANGAJATORULUI STRAIN APLICANTII CARE NU DETIN ACTE DE SPANIA VOR PUTEA PLECA IN INTERVALUL -30 NOIEMBRIE 2011 DACA SUNTETI DE ACORD CU OFERTA, SOLICITATI FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE, PASI DE URMAT SI ACTE NECESARE OFERTA SPANIA –,PORTOCALE , MANDARINE LOCATIE—PUERTO DE MAZARON Femei ,barbati, cupluri cu varsta intre 18-48 ani Contract minim 6 luni cu posibilitate de prelungire Salariu la mandarine si portocale 1,20 Euro lada 20 kg program 8-10 ore/zi 6 zile/sapt,30 minute pauza masa Orele suplimentare sunt platite separat Asigurarile medicale si sociale platite de angajator in conformitate cu legile spaniole Cazarea este asigurata de angajator contra cost 100 euro/luna in care sunt incluse si utilitatile,si se achita prima luna la sosirea dvs in Spania , apoi retinut din salariu in fiecare luna Conditiile de cazare sunt in apartamente 2 pers in camera Masa nu este asigurata dar este echipament corespunzator pentru gatit Transportul de la cazare la locul de munca dus-intors este asigurat de angajat si se plateste 3-5 euro/zi bani care se opresc din salariu SE INTOCMESTE CONTRACT DE MUNCA INTRE ANGAJATOR SI MUNCITOR PE O PERIOADA DE 6 LUNI,SI VA BENEFICIA DE TOATE DREPTURILE,CONFORM LEGISLATIEI DIN SPANIA. --ASIGURARE SOCIALA - ASIGURARE MEDICALA - SOMAJ - CARTE DE MUNCA COSTURI -- 200 RON PROCESARE DOSAR SI ACTE PENTRU PLECARE LA DEPUNEREA DOSARULUI 150 EURO SE PLATESC DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA CE VINE DIRECT DE LA ANGAJATOR CU 2 ZILE INAINTE DE PLECARE - 100 DE EURO BANI DE CHIRIE PE PRIMA LUNA,APA SI CURENT INCLUS.(ACESTI BANII TREBUIESC PLATITI IN MOMENTUL AJUNGERII LOR,LA LOCUL CAZARII IN SPANIA) - SI 30 DE EURO MINIM SA DETINA ASUPRA LOR ,FIECARE PERSOANA IN PARTE,PENTRU A-SI CUMPARA MINCARE,PINA V-A PRIMI UN AVANS DE LA SPANIOL. ALTE COSTURI NU MAI EXISTA NICI IN TARA , NICI IN SPANIA DACA DETINETI ACTE SPANIA SOLICITATI FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE , ACTE NECESARE SI PASI DE URMAT ,PE CARE LE PRIMITI PE E-MAIL PENTRU COMPLETARE

Cerinte

-experienta in domeniul agricol;constituie un avantaj -stare de sanatate excelenta -posesori ai urmatoarelor documente cerute de legislatia spaniola pentru incheierea contractelor de munca : N.I.E. si numar asigurare sociala. Femei ,barbati, cupluri cu varsta intre 18-50 ani apti de munca clinic sanatosi fara antecedente penale