Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA SPANIA -- USTUROI.CEAPA ARDEI GRAS, SI FRUCTE DE SEZON Locatia –Albacete Femei ,barbati, cupluri cu varsta intre 18-48 ani Contract minim 6 luni cu posibilitate de prelungire Salariu este de 1,20 euro lada usturoi,si intre 5-6 euro /ora la Ardei program 8-10 ore/zi 6 zile/sapt,30 minute pauza masa Orele suplimentare sunt platite separat Data platii salariului se face de 2 ori pe luna respectiv data de 1 -si 15 ale lunii,si este platit direct de Angajator fara intermediari Asigurarile medicale si sociale platite de angajator in conformitate cu legile spaniole Cazarea este asigurata de angajator contra cost 50 euro/luna in care sunt incluse si utilitatile,si se achita prima luna la sosirea dvs in Spania , apoi retinut din salariu in fiecare luna Conditiile de cazare sunt in apartamente de 4 camere respective 3 pers in camera Masa nu este asigurata dar este echipament corespunzator pentru gatit Transportul de la cazare la locul de munca dus-intors este asigurat de angajator si nu se plateste de catre angajat SE INTOCMESTE CONTRACT DE MUNCA INTRE ANGAJATOR SI MUNCITOR PE O PERIOADA DE 6 LUNI,SI VA BENEFICIA DE TOATE DREPTURILE,CONFORM LEGISLATIEI DIN SPANIA. --ASIGURARE SOCIALA - ASIGURARE MEDICALA - SOMAJ - CARTE DE MUNCA COSTURI -- 200 RON PROCESARE DOSAR SI ACTE PENTRU PLECARE LA DEPUNEREA DOSARULUI 150 EURO SE PLATESC DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI IN ROMANIA RESPECTIV CAND SE FACE REZERVAREA DE PLECARE - 50 DE EURO BANI DE CHIRIE PE PRIMA LUNA,APA SI CURENT INCLUS.(ACESTI BANII TREBUIESC PLATITI IN MOMENTUL AJUNGERII LOR,LA LOCUL CAZARII IN SPANIA) - 100 DE EURO BANII PENTRU OBTINEREA ACTELOR , PENTRU A MUNCII IN SPANIA.(TREBUIESC PLATITI IN MOMENTUL AJUNGERII LOR IN SPANIA,LA LOCUL CAZARII) - SI 30 DE EURO MINIM SA DETINA ASUPRA LOR ,FIECARE PERSOANA IN PARTE,PENTRU A-SI CUMPARA MINCARE,PINA V-A PRIMI UN AVANS DE LA SPANIOL. ALTE COSTURI NU MAI EXISTA NICI IN TARA , NICI IN SPANIA PLECARI IMEDIATE JOI SI SAMBATA TOATA LUNA IUNIE, SI IULIE 2011 accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane : Mobil : -0766.718.274/sau –0770.984.393

Cerinte

Femei, barbati, si cupluri cu varste cuprinse intre 18-48 ani aspti de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale antialcoolici Experienta in agricultura nu este neaparat necesara, dar constituie un avantaj mai ales salarial