Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AJUTOR BUCATAR (F) - RESTAURANT - CIPRU Agentia EUROTRANS recruteaza personal calificat pentru munca legala in CIPRU - doamne cu varsta cuprinsa intre 23-45 de ani ,cu experienta anterioara in restaurante pentru un post de ajutor bucatar /curatenie SE OFERA: - 550 Euro /luna - cazare si masa asigurata gratuit Program de munca: 8-10 ore/zi,6 zile/ saptamana Contract : 1 an , cu posibilitate de prelungire

Cerinte

Acte necesare pentru inscriere: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate ( la ce data puteti pleca efectiv , avand in vedere cheltuieliile de plecare ) - Locul de munca vizat Inscrierea in banca de date este GRATUITA. Taxa de mediere se plateste la semnarea ofertei de munca si reprezinta costurile serviciilor prestate de furnizor si este nerambursabila , deoarece se achita numai dupa acceptarea ofertei de catre beneficiar.