Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca in barmanite in Grecia nu necesita experienta pe un post similar; - cunostinte de limba engleza nivel mediu; - persoana sociabila, comunicativa, adaptabila. - se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc) - se lucreaza numai in cadrul barului. - deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii; - politete si profesionalism in servirea clientilor; - pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; - dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat; Se lucreaza in baruri mici. Plecari Rapide ! - se lucreaza 6zile/sapt, 8 ore/zi; - salariul 30 euro/zi+ tips-uri; - plata se face zilnic sau saptamanal; - se ofera cazare GRATIS; - contracte pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire;la cererea dvs - intampinarea noilor candidate in Atena; - se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri. COSTURI:--200 RON TAXA FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE ---150 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 18-35 ani apte de munca clinic sanatose fara antecedente penale Experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie Se cere minim de limba engleza Persoane sociabila, comunicativa, adaptabila,politete si profesionalism in servirea clientilor pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca