Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza doua persoane tinere, dinamice, cu experienta de lucru pe post similar si care cunosc limba italiana(nivel mediu/avansat) pentru ocuparea a doua posturi vacante in restaurant italian. Contractul de munca este supus cerintelor legii italiene, se incheie pe durata nedeterminata, cu perioada de proba de 6 luni. Atributiile postului: ajuta la prepararea meniului, spala vesela, intretine curat locul de munca, executa si alte indatoriri, in functie de solicitarea sefilor ierarhici. Se ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 700 euro.Nu se asigura transport via Romania-Italia. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -persoane tinere, dinamice,cu experienta pe post similar in Romania/strainatate; -cunostinte de limba italiana nivel mediu/avansat; -disponibilitate de munca in regims de program prelungit; -adaptabilitate la cerintele angajatorului si la ritmul de lucru