Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ajutor de bucatar Germania Descriere job: -munca usoara in bucatarie -cunoasterea si respectarea normelor de igiena si sanatate -8,5 ore, 6 zile/ saptamana Cerinte: -calificare si experienta -cunostinte bune sau foarte bune de limba germana Se ofera: -contract pe perioada determinata (pe durata sezonului) -salariu: aprox. 1200 euro net/ luna -apartament la comun: 200 euro/ persoana Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Ajutor de bucatar’’