Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Restaurante selecte din ROMA si NAPOLI selecteaza URGENT 2 persoane pentru postul de AJUTOR BUCATAR. Principalele RESPONSABILITATI: - sa taie si sa pregateasca ingredientele pentru mancare; - sa curete si sa taie zarzavaturi si fructe; - sa pregateasca si sa gateasca feluri mai simple de mancare; - sa curete vesela de bucatarie; - sa curete si sa faca ordine pe tejghele, in camara si camera frigorifica; - sa depoziteze pe rafturi produsele alimentare si conservele; - sa umple olivierele cu ulei, solnitele cu sare; - precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Cerinte

CERINTE JOB: - se cere experienta pe o pozitie similara; - NU se cere limba italiana, insa constitue avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa. SE OFERA: - contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de extindere; - salariul: 700 Euro in luna Mai si creste in luna Iunie 800 Euro iar in lunile Iulie si August 900 euro; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; - monitorizare pe toata perioada contractului; - plecare URGENTA. COSTUL PROGRAMULUI: - 250 EURO - comisionul catre agentia noastra ; - 300 EURO - comisionul catre partenerul din Italia; - Biletul de avion; - Candidatii trebuie sa mai aiba la ei minim 50 Euro (necesari deplasarii cu trenul de la Roma pana la angajator).