Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ajutori de bucatar cu experienta pe post similar pentru restaurant italian. Se incheie contract pe durata nedeterminata potrivit legii italiene, cu parcurgerea unei perioade de proba. Atributii: ajuta la prepararea meniului, spala vesela, mentine curatenia la locul de munca, lucreaza sub coordonarea bucatarului. Programul de lucru zilnic este de 8 ore, pe saptamana se lucreaza 6 zile.Programul de lucru se poate prelungi in functie de numarul de clienti si solicitarile acestora. Se asigura cazare si masa gratuit.Salariul va fi platit lunar, in cuantum de 800 euro net. Aplicantii realmente interesati de aceasta oferta sunt rugati sa aplice cu CV si foto color recenta full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerintele angajatorului: -persoane cu experienta pe post similar, de preferinta in afara granitelor Romaniei, datorita stilului diferit de munca -seriozitate -cunostinte de limba italiana nivel conversational -adaptabilitate la mediul de lucru, viteza de reactie -disponibilitate pentru munca in conditii de stress si program prelungit