Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ajutor bucatar in Italia zona Napoli Salarizare: 700 Euro/ luna Cazare si masa asigurata de angajator Contractul este pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Selectam o singura persoana, cu varsta intre 23-29 ani, vorbitoare de limba italiana nivel mediu. Comisione: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea italiana ) Cost mediere: 500 lei (se achita la semnarea contractului de mediere) Comision agentie partenera Italia: 300 euro se achita in momentul in care se ajunge in italia la semnarea documentelor.