Acest anunt a expirat la data: 17.05.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1. Job: ajutor in agricultura si silvicultura in Germania - job sezonier (aprilie- octombrie inclusiv) - 8-10 ore pe zi/ 6 zile pe saptamana - asigurare medicala inclusa - salariul 6 euro brut/ ora - masa de pranz asigurata si cazare container asigurata contracost 9,5 euro/zi - cunostinte de limba germana necesare - persoana muncitoare cu experienta in agricultura si horticultura - aplicati cv-ul in limba germana - doar candidatii selectati vor fi contactati

Cerinte

1. Job: ajutor in agricultura si silvicultura in Germania - job sezonier (aprilie- octombrie inclusiv) - 8-10 ore pe zi/ 6 zile pe saptamana - asigurare medicala inclusa - salariul 6 euro brut/ ora - masa de pranz asigurata si cazare container asigurata contracost 9,5 euro/zi - cunostinte de limba germana necesare - persoana muncitoare cu experienta in agricultura si horticultura - aplicati cv-ul in limba germana - doar candidatii selectati vor fi contactati


Joburi similare