Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere - Supervizarea si participarea la elaborarea metodologiei de lucru (chestionar,esantion) si a activitatii de teren - Verificarea introducerii datelor, analiza si prelucrarea datelor - Redactarea rapoartelor de cercetare - Participarea la intalnirile cu clientii in vederea elaborarii planului de cercetare sau a prezentarii rezultatelor - comunica cu clientii pe tot parcursul contractului - Elaboreaza propuneri de cercetare cantitativa in functie de cerintele clientului - Este implicat activ in marirea protofoliului de clienti al companiei

Cerinte

- Experienta in cercetarea de piata de cel putin 2 ani (nu exclusiv intr-o firma de cercetare de piata) - Experienta in procesarea datelor si lucrul cu programe specializate de procesare statistica - Abilitati de comunicare, sinteza si analiza - Spirit inovativ - Absolvent ASE sau Sociologie - Cunostinte statistice temeinice - Fluenta in limba engleza (scris, vorbit) - Capacitate de lucru in conditii de stres - Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare si bun coechipier (sociabil) - Orientat pe rezultate - Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa cu persoane de pe diferite pozitii ierarhice - Bun cunoscator al pietei de media si advertising din Romania Oferta (bonusuri, beneficii) - Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant - Mediul de lucru modern si profesionist - Transfer de know-how permanent - Plan de cariera, motivare si dezvoltare - Implicarea intr-un proces de induction care sa faciliteze adaptarea si integrarea - Salariu atractiv si bonusuri de performanta - Training continuu - Raport echilibrat program de lucru-timp liber

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate